HAKKINDA

Kurulduğu günden bugüne kadar geçen sürede Yüzbaşı İnşaat, mühendislik, mimarlık, tasarım ve uygulama noktasında bireylerin ve kurumların mevcut sorunlarını çözerek, bugün ve gelecekte kusursuz bir yaşam tarzı sunmayı hedeflemiştir. Bu doğrultuda vizyonuna ve temel değerlerine uygun entegre çözümler ve yöntemler sunmuştur.

Yüzbaşı İnşaat, birlikte çalıştığı kurum ve bireylere standartlara uygun, tam anlamıyla güvenilir ve depreme dayanıklı yapılar hazırlayarak büyük bir sorumluluğun bilincinde olduğunu unutmamaktadır.

Firmamız, uzmanı olduğu birçok konuda da hizmet ve danışmanlık faaliyetlerini yürütmektedir.

Yüzbaşı İnşaat Mühendislik Mimarlık Tasarım ve Uygulama Merkezi, 2004 yılında Kahramanmaraş’ta kurulmuştur. Merkez ofisi K.Maraş’ta olmak üzere,Türkiye genelinde diğer inşaat mühendisliği ve mimarlık büroları ile temas halinde faaliyet göstermektedir.

Yüzbaşı İnşaat, İnşaat Mühendisi M. Hakan Yüzbaşı yönetiminde İnşaat  Mühendisleri,İşletmeci,Ekonomist ve Teknisyenlerden oluşan personeli ve çeşitli dallarda uzmanlaşmış danışmanlar kurulu ile müşterilerine en iyi, en verimli ve en hızlı çözümleri sağlamayı amaç edinmiş olup, dinamik yapısı ve donanımı ile yerel ve ulusal bazda rekabet edebilecek bir firma profilindedir. Ayrıca Yüzbaşı İnşaat,ürettiği konut ve işyerleri için müşterilerinin özel beklentilerine cevap vermek üzere kurduğu birimlede rakiplerine olan farkını bir kez daha göstermiştir.

Firmamızın baş tasarımcısı İnşaat Mühendisi M.Hakan Yüzbaşı ”EVİNİZİN MARKASI” sloganıyla sizler için yepyeni tasarımları ve yepyeni mekanları buluşturmak üzere sizi YÜZBAŞI İNŞAAT‘ın heyecan dolu dünyasına bir gezintiye davet ediyor. Şimdi Türkiye dışında ”ROBOTİK TASARIM FELSEFESİ”nin yeni dizaynlarıyla karşınızda olmaya hazırlanıyor. Pek yakında ilk projemiz yine bu ekranda olacak. Tanıtımını sizlere yapacağımız dünya çapındaki projelerimizle evvel Allah sizlerin beğenisiyle artık ”BİR YERYÜZÜ MARKASI” sloganıyla da ülkemiz sınırları dışarısında ve hatta kıtalararası uzaklarda Türk inşaat sektörünü temsil eden firmalardan biri olmak üzere yola çıktık.

Copyright © 2019 Her hakkı saklıdır.